Община Мизия

Официален сайт

ЗАПОЧНА КАМПАНИЯ 2024 ЗА ПЛАЩАНЕ НА МЕСТНИТЕ ДАНЪЦИ И ТАКСИ

Отдел „Приходи от местни данъци и такси” към Община Мизия обявява началото на кампанията по плащането на дължимите данък върху недвижимите имоти, такса битови отпадъци и данък върху превозните средства  за 2024 година.

Задълженията си собствениците могат да платят изцяло, с 5% отстъпка от пълния размер в срок до 30 април или на две равни вноски без отстъпка  – до 30 юни и до 31 октомври.

Дължимите суми могат да се заплащат в брой, по банков път, на касите на ИЗИПЕЙ в цялата страна или чрез ИНТЕРНЕТ. На всяко касово гише в ЦАО е наличен ПОС терминал за разплащане с банкова карта.

Суми в брой се приемат на гишета от 08:00 до 17:00 в центъра за административно обслужване на граждани на ул. «Георги Димитров» № 25-27 от 8,00 ч. до 17,00 ч., без прекъсване.

8 thoughts on “ЗАПОЧНА КАМПАНИЯ 2024 ЗА ПЛАЩАНЕ НА МЕСТНИТЕ ДАНЪЦИ И ТАКСИ

1. Pingback: ufabtb